We cherish quality and value naturalness

Our mission is to offer our customers furniture and home accessories made of natural materials that reflect long-standing traditions and core values ​​in a modern, contemporary urban context.

More

@Iddofurniture

Lėto savaitgalio! 🤎
Susipažinkime!  Gintaras - mūsų komandos vienas iš projektuotojų, dirbantis su iddo nuo pat prekinio ženklo starto. Jo dėka visi mūsų gaminiai turi brėžinius, yra paruošti gamybai ir tvarkingai prižiūrimi. 

Įsiklausanti, išklausanti, atsakinga ir kruopšti mūsų komandos dalis. Tiltas tarp kūrybiškų ir techninių sprendimų. 

#iddofurniture #iddo #team #treasure #power #goal #interior #furniture #production #department #kaunas #vilnius #lithuania
Linkime ramių ir jaukių dienų 🤍

Iddo komanda
Susipažinkime! Ieva - IDDO studijų vadovė. Subtilios estetikos puoselėtoja, apdovanota ypatingu stiliaus pajautimu. Jos rankose gimsta visas studijos jaukumas, žavesys ir ramuma, apstatymai, kompozicijos ir naujų produktų pateikimas. Tai mūsų komandos estetikos, atsakingumo ir kruopštumo pavyzdys. 

Ievos kasdienybė: studijos prižiūrėjimas, bendravimas su studijos svečiais, klausimų užduotų telefonu ar paštu atsakinėjimas. Tad jei su mumis susisieksite - didžiausia tikimybė, kad bendrausite būtent su Ieva. 

#iddo #iddofurniture #team #treasure #kaunas #vilnius #lithuania
🍁Jūsų jaukių vakarų akcentas.

#iddo #iddofurniture #interior #interiordetails #bed #modernoakbed #bedroom #furnitureshop #baldai #interjeras #interjerodetales #pledai #pledukas #pagamintaLietuvoje
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.