Apie mus

IDDO slow living tai modernių baldų ir interjero detalių prekinis ženklas, išpažįstantis šiaurietiško minimalizmo kryptį, skirtas šiuolaikiniui miesto gyventojui, kuris vertina natūralumą, kokybę ir simplistinį dizainą. Mūsų istorija prasidėjo iš meilės keramikai ir etno tradicijoms, kai visa tai peraugo į šeimos prekių ženklą. Mes didžiuojamės, kad kuriame ir gaminame Lietuvoje. Baldai ir interjero detalės yra pagaminti iš metalo, betono, kuriuos sušildo natūralus medis, kamštis, linas ar vilna.

Pagaminta Lietuvoje

Mūsų išskirtinumas – tai kontrastavimas tarp naujo ir seno. Visuomet ieškome pamirštų ir „nutilusių“ medžiagų ir išraiškos formų, kurias bandome prakalbinti ir suteikti joms naują gyvenimą ir naujas modernias formas. Kuriamų ir gaminamų baldų estetika yra įkvėpta šiaurietiškos, dažnai asketiškos ir laukinės lietuviškos gamtos.  Nors mūsų kūryba yra itin veikiama modernaus miesto konteksto, visgi joje galima įžvelgti ir nepajudinamų aukštaūgių medžių egzistenciją, ir gėlų ežerų bei sraunių upių tėkmę, besidriekiančių laukų ramybę, pajusti medinių trobelių nostalgiją.

Filosofija

Prekių ženklas skatina atsakingą  vartojimą ir žavisi esensializmo kaip dizaino filosofijos pagrindu – mažiau daiktų, tačiau tokių, kurie džiugintų kiekvieną dieną ir su kuriais užmegztumėme emocinį ryšį ir, kurie būtų esminiai laimingesnio gyvenimo elementai. IDDO siekis – populiarinti amatus, vietines tradicijas ir lokalų kultūrinį identitetą, pateikiant visa tai moderniai ir šiuolaikiškai. Erdvės, kuriose gyvename ar leidžiame laiką, yra itin svarbios emocinei harmonijai.

Medžiagos

Mes puoselėjame kokybę ir vertiname natūralumą. Pagrindinė mūsų verslo siekiamybė yra baldų kokybės ilgaamžiškumas. Mums svarbu, kad mūsų gaminami daiktai nugyventų ilgą gyvenimą. Medžiagos, kurias naudojame, yra aukštos kokybės ir turinčios ilgą išliekamąją vertę. Stengiamės naudoti, kiek tai įmanoma, tvaresnes medžiagas ir esame už gamtos saugojimą. Žmogiškasis faktorius ir rankų darbas yra itin svarbūs IDDO kasdienybėje. Žinoma, gamyboje neišsiverčiame be specialių mašinų ir technikų, tačiau patikiname, kad nerasite baldo ar aksesuaro, kurie liktų nepaliesti mūsų meistrų rankų.

Dizainas ir dizaineriai

Pirmasis IDDO objektas, dabar žymintis ženklo gyvavimo pradžią, tai IDDO kūrybos vadovės Ievos tėvo keramiko rankomis sukurtas betoninis dubuo – tuomet dar netobulas, nedrąsus, tačiau tikras ir pagamintas rankomis. Iš pradžių baldus ir asortimentą kūrėme mes patys. Šiandien didžiuojamės galėdami partneriauti su autentiškais ir inovatyviais mūsų šalies dizaineriais ir vietiniais amatininkais – tekstilininkais, keramikais, pinėjais. Su jais nuolatos pristatome naujus aukštos kokybės produktus ar produktų šeimas. Kiekvienas baldas ar detalė už savęs slepia žmogų, nuo kurio prasidėjo to daikto atsiradimo istorija.

Komandos misija

Mūsų misija kurti ir gaminti baldus ir interjero detales, pagamintus iš natūralių medžiagų, kurie atspindėtų ilgaamžias tradicijas ir kertines vertybes šiuolaikiniame ir moderniame gyvenime.

Mūsų komanda

Ieva
Kūrybos vadovė
Darius
Gamybos vadovas
Greta
Sandėlio ir tiekimo vadybininkė
Gintaras
Projektuotojas
Silvija
Projektų vadovė
Viktorija
IDDO namų vadovė
Manfredas
Skaitmeninės rinkodaros vadybininkas
Čia gali būti tu.
Prisijunk prie mūsų komandos